środa, 6 kwietnia 2011

Materiały wsparcia sprzedaży dla ekskluzywnych kosmetyków NUXE

windows panel Nuxe
  Dla firmy Nuxe przygotowaliśmy materiały wsparcia sprzedaży takie, jak: ekspozytory, totemy, windows panele, kostki, które pojawiły się w aptekach oraz drogeriach w całej Polsce.
Firma Nuxe to francuska firma kosmetyczna, która obecnie podbija rynek polski swoimi kosmetyki najwyższej klasy.
  Laboratorium Nuxe nazywany jest ekspertem w dziedzinie kosmetologii naturalnej i fitoterapii. Wszystkie produkty oparte są na naturalnych i opatentowanych formułach, między innymi na wyciągach, olejkach i mleczkach roślinnych oraz na miodzie i zyskały one już wiele zwolenniczek wśród Polek.

kostka Nuxe
totem Nuxe
Matką międzynarodowego sukcesu tej francuskiej firmy stoi Aliza Jabés. Bardzo ambitna i przedsiębiorcza kobieta, która fascynację chemicznymi związkami odziedziczyła po ojcu. W wieku 26 lat stworzyła swój pierwszy preparat. Była to seria suchych olejków o wielu zastosowaniach Huile Prodigieuse. Niemal od razu stały się strzałem w dziesiątkę.
„Suchy olejek, który może wszystko” stał się ulubieńcem gwiazd show biznesu, modelek i dziennikarzy. Używają go takie gwiazdy jak Uma Thurman, Monica Bellucci, Jenifer Lopez. Na naszym polskim gruncie olejek zyskał przychylność Magdy Mołek, Magdy Cieleckiej, Nataszy Urbańskiej i Agnieszki Grochowskiej. Jego popularność wynika min. z faktu, iż nie zawiera silikonu i sztucznych konserwantów. Składa się z naturalnych olejków roślinnych (m.in. orzechów makadamia i laskowych), dużej ilości witaminy E (która pomaga w walce z rozstępami) i kokosu, który nadaje mu bardzo przyjemny zapach. Obecnie olejek Huile Prodigieuse OR, wzbogacony został o drobinki złota.
Asortyment kosmetyków jest bardzo szeroki obejmuje produkty od pielęgnacji ciała i twarzy, po aromatyczne, relaksujące peelingi oraz oliwki do masażu.